Zarejestruj się

Kontakt

info@roddity.com

  Pielęgnacja

  Skóra garbowana roślinnie, z której wykonane są wszystkie nasze torebki to organiczny materiał z widoczną naturalną fakturą. Chłonie także ślady przeszłych doświadczeń, naturalnie się starzeje. Z czasem mogą pojawić się na niej drobne zadrapania, otarcia, ślady zagięć. Zalecamy regularną pielęgnację: torebki oczyszczać usuwając zabrudzenia zwilżoną wodą gąbką. Następnie pozostawić torebkę do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Następnie na oczyszczoną powierzchnię skóry można nanieść małą ilość bezbarwnego wosku pszczelego rozcieńczonego niewielką ilością wody i natychmiast przetrzeć powierzchnię skóry czystą tkaniną.

  Praktycznie rzecz biorąc

  Płatności

  Obsługujemy pła­tno­ści za pomocą Przelewy24 [prze­le­wy online, blik, karty płatnicze, Apple Pay, Google Pay, PayPo].

  Wysyłka

  Zamówienia wy­sy­ła­ne są za po­mocą paczkomatów InPost lub ku­rie­rem, w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania płatności pod wskazany adres lub do punktu pick up.

  Zwroty

  Zawsze masz mo­żli­wość zwrotu towaru.

  Zwracany towar musi być nieużywany z dołączonym do­ku­men­tem po­twier­dza­ją­cym zakup. Na po­infor­mo­wa­nie o chęci dokonania zwro­tu masz 14 dni od daty otrzymania torebki. Informację o zwrocie prosimy prze­­sy­łać na adres mailowy info@roddity.com.

  Zwroty prosimy przesyłać na adres:

  r.oddity Malwina Miszczyńska
  ul. Stolarska 6/8
  31-043 Kraków